Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Recenze zájezdů našich klientů Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Recenze zájezdů od našich klientů

Švajčiarsko, Francúzsko a Taliansko

Miroslav Šatka, Lukáš Konečný, Patrik Macášek (15.7.2019)

Dobrý deň, chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za úžasný zájazd do Švajčiarska, Francúzska a Talianska. Zájazd bol vynikajúco ... Celý textorganizovaný, dostatok osobného voľna a taktiež nás veľmi obohatil o množstvo nových zážitkov a informácií ktoré nám poskytol vedúci zájazdu. Pevne veríme že v budúcnosti sa nám ešte niekedy podarí absolvovať nejaký zájazd do Álp s CK VOMA. Ešte raz veľká vďaka! S pozdravom Miroslav Šatka,Lukáš Konečný,Patrik Macášek

RAKOUSKO 6.-9.6.

Babáčkovi (28.6.2019)

Dobrý den, chceme velmi poděkovat cestovní kanceláři Voma za zprostředkování velice pěkného poznávacího zájezdu, kde jsme navštívili mnoho krásných míst v sousedním Rakousku. Děkujeme paní ... Celý textprůvodkyni i řidičům.

15.06.2019

Makovická (24.6.2019)

Krásný výlet, výborný průvodce. Děkuji

Poděkování

Zdeňka Mikanová (17.6.2019)

Děkujeme za vydařený zájezd do Bavorska. Díky příjemné průvodkyni a šikovným řidičům, hezkému počasí a krásným zámkům Ludvíka II. i díky ... Celý textmístní přírodě a architektuře jsme prožili sváteční tři dny.

Recence

Zuzana Boudová (16.6.2019)

Dobrý den,moc chválím organizaci i pana průvodce na jednodenním zájezdu na Orlí hnizdo 15.6.2019. Ať se daří a moc děkuji.

Švýcarsko, Francie

Hradil (13.6.2019)

Dobrý den. Byl jsem s vaší cestovkou poprvé a byl jsem mile překvapen, zejména výklad p. Vondráčka byl vynikající, počasí ... Celý textse až na poslední den také vydařilo, takže velká spokojenost

RAKOUSKO 6.-9.6.

Babáčkovi (12.6.2019)

Dobrý den, touto cestou chceme poděkovat CK VOMA za zorganizování překrásného zájezdu do Rakouska. Za tyto čtyři dny jsme navštívili mnoho hezkých a ... Celý textzajímavých míst. Dík si zaslouží i paní průvodkyně a řidiči.

hodnocení zájezdu

Marie Mičková (10.6.2019)

Dobrý den Děkujeme za pěkný zájezd šikovnou průvodkyni skvělým řidičům a přeji hodně spokojených klientů Vysoce hodnotím znalosti p. průvodkyně

Francouzská riviéra

Jitka Matějková (6.5.2019)

Vážený pane inženýre, alespoň touto cestou bych Vám i celému osazenstvu Vaší kanceláře, chtěla poděkovat za překrásný zájezd na francouzskou riviéru- ... Celý textperfektně zvolený program, úžasný zážitek z obou návštěv "rybiček" a v neposlední řadě samozřejmě průvodce. Paní Kalábová byla jako vždy úžasná, velmi milá, ochotná, na všem jsme se bez problémů domluvily a osazenstvo zájezdu si veze neskutečné zážitky, včetně počasí, které nám také přálo. Tak ještě jednou velmi děkuji a budu se těšit na další spolupráci. Přeji Vám, ať se daří.

Holandsko - Keukenhof

Kabelková (3.5.2019)

zájezd byl pěkný, vysoce hodnotín průvodce p. Vondráčka - jeho projevy jsou velmi akční

Formulář nové recenze zájezdu
Text:
 
kod

INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26,25
USAUSD23,24

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz