Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Cestovní kancelář Voma - dovolená, zájezdy Třebíč, Brno

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Cestovní kancelář VOMA

HISTORIE VOMA

A léta běží Vážení!

Někteří se ptáte a my vzpomínáme co bylo na počátku. Asi to, že jsme se oba narodili s toulavými botami a touhou představit lidem okolní země dlouho odpírané a zakazované.

Psalo se jaro roku 1992 hranice se pomalu, ale jistě otevřely a končily vízové povinnosti - díky poprvé! Po studiích na Dopravní škole v Žilině, s praxí v dopravě a vyvíjející se perspektivou v podniku ČSAD jsme uslyšeli větu ,,Privatizerů" - vy se na obchod v cestovním ruchu nehodíte - díky podruhé!

A tak to tedy začalo. Cestovní kancelář jsme založili v létě 1992 a prostřednictvím ministerstva obchodu a služeb získali první koncesi se stanovením názvu CK VOMA, který vychází z prvních písmen jména Vondráčková Marta.

Začátky a první kroky nebyly vůbec lehké, zasloužily by si rozsah alespoň malého románu. Postupem času z "domácí kuchyňské" kanceláře jsme přesídlili do židovské čtvrti města Třebíče a pronajali si malou kancelář na Žerotínově náměstí rodinného typu. Brzy se ukázalo, že prostor malé kanceláře je nevyhovující, protože zájem o naše rekreační cesty především do Španělska a poznávací cesty do Holandska strmě rostl.

A tak jsme v roce 1995 zakoupili od Sběrných surovin a. s. Brno, sice památkově chráněný, ale naprosto zdevastovaný dům na Havlíčkově nábřeží. Dům s krásným loubím a historickými klenbami sloužil jako sběrna kůží a pro takové využití nám ho bylo líto. Po poměrně náročné rekonstrukci se z tohoto zdevastovaného domku vytvořilo důstojné prostředí pro přijímání našich klientů - zájemců o cestování. Jednoduše můžeme říci, že v roce 1997 se naše práce ,,rozjela naplno" - díky potřetí! Získané prostory nám navíc umožnily rozšířit naše rodinné řady o vždy šikovné zaměstnance. A aby toho nebylo málo pro pohodlí našich cestujících jsme v roce 2000 zakoupili první autobus. V roce 2007 jsme tento dopravní prostředek vyměnili za pohodlnější a komfortnější.

Během již více než 20 sezón si nás široká cestující veřejnost předurčila pro poslání a tvorbu poznávacích a poutních zájezdů. My jsme tuto výzvu rádi přijali s tím, že dovolené u moře a lyžařské zájezdy nás stále baví jako na začátku.

Vzpomínky pěkné - CK VOMA nám dává mnoho krásných poznávacích zážitků a zároveň bere trochu rodinného soukromí.

Zdeněk a Marta Vondráčkovi

Majitelé stále na cestách s Vámi.


INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR25,44
USAUSD23,34

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz