Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Recenze zájezdů našich klientů Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Recenze zájezdů od našich klientů

Francie - Za krásami Azurového pobřeží aneb Zachraňte Willyho!

Stootová Libuše ZŠ Křižanov (25.11.2012)

Dobrý den, chtěla bych Vám sdělit svoje poděkování a spokojenost s prací paní Hany Kalábové, která měla na starosti zájezd do ... Celý textFrancie od 7.-11.5.2008, pořádaný ZŠ Křižanov. Její práce byla naprosto perfektní. Myslím, že dělala více, než bylo její povinností a také spolupráce s řidiči autobusu, kteří byli také skvělí, stojí za zmínku. Přeji Vaší CK mnoho úspěchů a blahopřeji k takovému týmu. Moc se mi zájezd líbil. Zdraví Libuše Stootová.

Francie - Bretaň, Normandie

Morkoš Jindřich (25.11.2012)

Zopakovali jsme si tento zájezd opět a bylo to ještě lepší než loni.Vychutnali jsme si ještě více atmosféru navštívených míst.Děkujeme paní ... Celý textKalábové za opět perfektně zvládnutou práci průvodkyně.Těšíme se na další setkání při cestách za poznáním Francie.

Chorvatsko - Julské Alpy, Bledské jezero, Plitvická jezera

Nemela Radovan (25.11.2012)

Moc pěkný a velice zajímavý zájezd. Byl by ještě lepší, kdyby pí Gürtlerová z Prahy příště raději zůstala v Praze.

Maďarsko - BÜKFÜRDÖ

Dolejšová Monika (25.11.2012)

Dobrý den, dne 05.04.08 jsem navštívili lázně Bükfürdo v Maďarsku. Bylo super počasí, pěkný autobus, sympatický řidič a bezva lázně. No ... Celý textprostě jsme si to užili. Doporučuji. M.D.

Německo - Berchtesgaden (Orlí Hnízdo)

Matula Chvátalovi a (25.11.2012)

Vážený pane Vondráček, chtěli bychom se podělit o zážitky z tohoto jednodenního zájezdu. Z tohoto zájezdu jsme dorazili velmi ale velmi ... Celý textspokojeni,určitě nás nadchnulo místo jako je Kehlstein,i když nám nahoře moc počasí nepřálo,tak i krásné jezero Königsee. Opravdu byl tento výlet velmi vydařený. Jednoznačně bychom chtěli pochválit paní průvodkyni paní Janáčkovou(doufám že si pamatujeme jméno dobře). Paní průvodkyně byla opravdu profesionál na pravém místě,nadchnula nás informacemi jen o dané zemi,ale i historii. Opravdu přijeli jsme nabiti novými zajímavými informacemi. Je to opravdu Profesionál s velkým P. Touto cestou bychom jí chtěli ještě jednou poděkovat a doufám,že se s ní setkáme při dalším poznávacím zájezdě. Ještě jednou Vám děkujeme za krásný zážitek. S pozdravem Chvátalovi Hana,Martin a Jiří a Matula Roman

Německo - Drážďany

Martina (25.11.2012)

Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za jednodenní poznávací zájezd do Berlína a Drážďan. Cesta byla víc než pohodová, ... Celý textřidiči perfektní. Průvodce Oldřich Klusáček měl vše do detailu zorganizované a průvodcoval opravdu skvěle. Dostali jsme spoustu informací v nejširších možných souvislostech a viděli doslova "co se dalo". Průvodce využil opravdu každou minutu. Ještě jednou díky a všem váhajícím můžu tuto CK maximálně doporučit.

Německo - ZÁJEZD Č.24 - Historická města SRN - Drážďany, Berlín

Svobodová Jana (25.11.2012)

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za krásný zážitek.Celý jednodenní poznávací výlet 14.května 2011 byl výborně zorganizován, naplněný spoustou informací ... Celý texto místech ,která jsme navštívili.Vše perfektně klapalo včetně počasí snad,kromě drobného deště v podvečerních Drážďanech. Všem,kteří tato německá města dosud nanavštívili tento výlet velmi doporučuji,přehladně vás provede jejich historií i současností.

Nizozemí - Amsterdam, Alkmaar, Volendam, Marken, Keukenhof, Madurodam, Květinové korzo 2009

Tanečková Hana (25.11.2012)

Ráda bych poděkovala firmě ILIRIJA a CK VOMA Třebíč za krásné zážitky z Holandska. Zájezd, který jsem vyhrála byl opravdovým pohlazením ... Celý textpo duši. Tolik krásy je možno vidět málokde. Navštívili jsme burzu květin v Aalsmeeru, Keukehofpark, podívali jsme se do skanzenu větrných mlýnů Zaanse Schans. V Katwoude nás přivítali na soukromé framě, viděli jsme výrobu sýrů a dřeváků. Neuvěřitelné bylo vidět miniaturní provedení nejdůležitějších budov Nizozemí - Madurodam. Příjemně jsme se cítili též v Naardenu, kde jsme navštívili muzeum J.A.Komenského. To je jen výčet zajímavostí, které jsme viděli. Organizátorům zájezdu, průvodci, ubytování i ochotě a spolehlivosti řidičů autobusu patří jednička s hvězdičkou a velké poděkování. S pozdravem Hana Tanečková

Nizozemí - Amsterdam, Alkmaar, Volendam, Marken, Keukenhof, Madurodam, Květinové korzo 2009

Nováčková Božena (25.11.2012)

Paní Nejedlá, chci moc poděkovat za překrásný zájezd do Holandska. Velký dík patří fantastickému panu průvodci, řidičům a krásnému počasí. Srdečně ... Celý textzdraví Nováčková, Benová, Hodová a Ryšánková.

Formulář nové recenze zájezdu
Text:
 
kod

INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR24,81
USAUSD22

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz