Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Objednat zájezd Rakousko - koncentrační tábor memorial Mauthausen

Kód nabídky:15skol031
Země:Rakousko
Lokalita:Rakousko
Typ zájezdu:Zájezdy pro školy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:0 nocí (1 dní)
Stravování:bez stravy
Odjezd:Termíny a ceny na vyžádání v CK
Nástupní místa:
Třebíč
 
Cena za dospělou os. na pevném lůžku:850

Formulář pro objednání:

Objednávkový formulář
Kód nabídky: 15skol031
Jméno a příjmení Datum narození Adresa objednatele (1.osoba)
1. Ulice:
2. Město:
3. PSČ:
4. Tel.1:
5. Tel.2:
6. E-mail:
Zvláštní požadavky:
 

* Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedená na platné cestovní smlouvě!

Informace o zájezdu

Popis:

Památník v Mauthausenu zachovává hodně z původní stavební koncepce tábora. Po osvobození Sovětská armáda předala koncentrační tábor Mauthausen Rakouské republice, která se zavázala zřídit zde památník a muzeum.

Cena zahrnuje:
  • autobusovou dopravu, 
  • průvodce a komplexní pojištění.
Popis ubytování a programu zájezdu:

Program studijní cesty:

Odjezd od vaší školy mezi 6. -7. hodinou na trase Třebíč, Jihlava, České Budějovice, hranice Dolní Dvořiště. (Autobus přistavíme po vzájemné dohodě do vaší obce či města dle objednávky). Dopoledne příjezd do KT Mauthausen, který se nachází nedaleko Linze v Horním Rakousku. Průvodce, který plní funkci především organizátora vyzvedne vstupenky , které jsou zdarma a následuje společná prohlídka památníku v rámci ní poznáte a uvidíte : četné budovy SS, zajatecký tábor Rusů, park pomníků, budovu velitelství SS, vstupní bránu, zeď nářků, appellplatz, ubikace, židovský blok, kamenolom, nemocniční revír, krematorium, kuchyň....Koncentrační tábor v roce 1945 měl 84 000 vězňů ze 40 - ti zemí světa.

Informace: Prohlídka KT je proti Osvětimi volnější a to bez místního placeného průvodce. Žáky a studenty doprovází pouze náš průvodce a pedagogický doprovod. Všichni účastníci obdrží plánek areálu včetně číselných pozic včetně přehledného popisu v jazyce českém což umožní pohodlnou prohlídku areálu. Plán areálu s uvedeným popisem, tak aby se skupina mohla sama dopředu připravit na prohlídku získáte na www. mauthausen-memorial.at. Je pravděpodobné, že v roce 2016 bude možnost si na místě zakoupit audioprůvodce v češtině za 3EURO. Odpoledne odjezd domů. Návrat do nástupních míst v podvečer.

Termín: vždy záleží na domluvě mezi školou a pořádající CK. Doporučujeme měsíce březen, duben, říjen, ale i ostatní mohou být zařazeny.

 

Poznámka:

Cena platí pro nástup v Třebíči a na vypsané trase, případné větší vzdálenosti od trasy znamenají malou úpravu ceny.

Termín dle Vašeho přání po dohodě s CK. Cena je na vyžádání v CK.

Fotogalerie

Rakousko - koncentrační tábor memorial Mauthausen

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.