Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Recenze zájezdů našich klientů Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Recenze zájezdů od našich klientů

Německo - ZÁJEZD Č.24 - Historická města SRN - Drážďany, Berlín

Svobodová Jana (25.11.2012)

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za krásný zážitek.Celý jednodenní poznávací výlet 14.května 2011 byl výborně zorganizován, naplněný spoustou informací ... Celý texto místech ,která jsme navštívili.Vše perfektně klapalo včetně počasí snad,kromě drobného deště v podvečerních Drážďanech. Všem,kteří tato německá města dosud nanavštívili tento výlet velmi doporučuji,přehladně vás provede jejich historií i současností.

Nizozemí - Amsterdam, Alkmaar, Volendam, Marken, Keukenhof, Madurodam, Květinové korzo 2009

Tanečková Hana (25.11.2012)

Ráda bych poděkovala firmě ILIRIJA a CK VOMA Třebíč za krásné zážitky z Holandska. Zájezd, který jsem vyhrála byl opravdovým pohlazením ... Celý textpo duši. Tolik krásy je možno vidět málokde. Navštívili jsme burzu květin v Aalsmeeru, Keukehofpark, podívali jsme se do skanzenu větrných mlýnů Zaanse Schans. V Katwoude nás přivítali na soukromé framě, viděli jsme výrobu sýrů a dřeváků. Neuvěřitelné bylo vidět miniaturní provedení nejdůležitějších budov Nizozemí - Madurodam. Příjemně jsme se cítili též v Naardenu, kde jsme navštívili muzeum J.A.Komenského. To je jen výčet zajímavostí, které jsme viděli. Organizátorům zájezdu, průvodci, ubytování i ochotě a spolehlivosti řidičů autobusu patří jednička s hvězdičkou a velké poděkování. S pozdravem Hana Tanečková

Nizozemí - Amsterdam, Alkmaar, Volendam, Marken, Keukenhof, Madurodam, Květinové korzo 2009

Nováčková Božena (25.11.2012)

Paní Nejedlá, chci moc poděkovat za překrásný zájezd do Holandska. Velký dík patří fantastickému panu průvodci, řidičům a krásnému počasí. Srdečně ... Celý textzdraví Nováčková, Benová, Hodová a Ryšánková.

Formulář nové recenze zájezdu
Text:
 
kod

INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR24,81
USAUSD22

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz