Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Itálie - Švýcarsko - Francie

Země:Francie (Francie),
Itálie (Itálie),
Švýcarsko (Švýcarsko)
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:6 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:6 590
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

SAVOSJKÉ ALPY KOLEM MONT BLANKU Z COURMAYERU (IT) Chamonix(F)

LAUSANNE • NOVÁ LANOVKA NA MONT BLANC Z ITÁLIE • MER DE GLACE • ANNECY • EXKURZE DO SUŠENKÁRNY KAMBLY

TOP PROGRAM, KTERÝ VÁS NADCHNE

Mont Blank i Matterhorn oba v jednom zájezdě blízko sebe! Po loňské a předloňské velmi úspěšné cestě Vás zveme na opakování originálu úchvatné alpské přírody slovy nepopsatelné. Zájezd je s nenáročnými vycházkami pro všechny věkové kategorie. Předpokládáme velký zájem o uvedený program, protože přináší nové nezapomenutelné zážitky!

Služby za poplatek:

 

Cena zahrnuje:

Autobusovou dopravu, 3x nocleh ve Francii v hotelu s příslušenstvím - Annecy (ne F1), 3x snídani, poplatky a par­kovné v zahra­ničí, průvodce, pojištění léčebných výloh dle ka­ta­logu str. 42 a po­jištění na úpadek CK

Cena nezahrnuje:
  • nástup v Brně 200 Kč

Doporučená výměna bez záruk: 20 CHF, 90 EUR

 

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1.den: Odjezd z Třebíče zastávka pod úřadem práce v 21.00 hodin. Z Vel. Meziříčí v 21.20 od Billy, z Jihlavy v 22.00 od Billy, z Prahy Zličína ve 23.50. Nástup v Brně v Humpolci a v Plzni bude upřesněn. Transit Německem.

• 2.den: Návštěva Švýcarského „Olympijského města'' Lausanne - prohlídka moderního muzea Olympijských her, které se nachází na břehu Ženevského jezera v krásném parku. Jedná se o jedno z nejpříjemnějších muzeí Evropy. Uvidíte všechny sady medailí a olympijských pochodní od prvních her po dnešní dobu. Zaujmou originály dresů a sportovní výbavy a to i českých slavných sportovců. Nocleh v hotelu s příslušenstvím.

• 3.den: Snídaně. Zážitek světových parametrů - lanovka z Itálie - Courmayeru na Point Helbronner s výhledem na Mont Blanc a Matterhorn zároveň! Po průjezdu tunelem MB z Francie do Itálie uskutečníme výlet rotační lanovkou o 360° Sky Way do 3335 metrů nad mořem! Využijeme vyhlídkovou terasu k fotografování, výstavu nerostů a výstup do bezprostřední přírody hor a sněhu. Cestou zpět vystoupíme na mezistanici Mont Frety (2173 m) - pohodlné procházky a Alpinárium zvýrazní zážitky tohoto dne! Nocleh na stejném místě.

• 4.den: Snídaně. Francie. Mer de Glace - moře ledu! Výlet zubačkou (7 km - 220%) z Chamonix k druhému nej­většímu ledovci Alp. Z vyhlídkové te­ra­sy Le Montenverse (1913 m) uvi­díme skalní jehlu Les Drus (3754 m) a ledovec. Sestup k ledovci si ulehčíme lanovkou. Vstoupíme do nitra ledovce. Následují nenáročné vycházky v této přírodní areně kolem ledoce, které vás osloví. Annecy - jedno z nejkrásnějších letovisek francouzských Alp na břehu jezera nám poskytne uličky plné obchodů, restaurací, cukráren a květin. Nocleh na stejném místě.

• 5. den: Snídaně. Návštěva hlavního města Švýcarska Bern. Sladké opojení na závěr - ochutnávka (zdarma - ''co hrdlo ráčí'') a nákup luxus­ních sušenek Kambly v Trubschachenu. Cesta do ČR.

• 6. den: Příjezd domů v ranních hodinách.

Nabídka zájezdů Itálie - Švýcarsko - Francie

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
05.07.2019 (Pá) 10.07.2019 (St) 6 6 590 Kč/os objednat


Fotogalerie

Itálie - Švýcarsko - Francie Itálie - Švýcarsko - Francie Itálie - Švýcarsko - Francie Itálie - Švýcarsko - Francie Itálie - Švýcarsko - Francie

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD22,67

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz