Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Švýcarsko

Země:Švýcarsko
Lokalita:Švýcarsko
Typ zájezdu:Poutní zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:6 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:8 200
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

...s návštěvou německého poutního místa Altötting spojeného s životem svatého otce Benedikta XVI.

Cesta mimořádnou alpskou krajinou s duchovním doprovodem kněze P. Šustáčka.

Altötting - květinový ostrov Mainau- Rýnské vodopády -Jungfraujoch- Pilátus - Luzern. Zájezd průvodcovským slovem a organizačně doprovází Zdeněk Vondráček - CK VOMA.

 

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, 1x v hotelu v Bavorsku se snídaní, 3x nocleh v hotelu ve Švýcarsku se snídaní, průvodcovský a kněžský doprovod, komplexní pojištění do zahraničí.

Cena nezahrnuje:

Večeře ve Švýcarsku. Dvě večeře je možno si dokoupit za 800 Kč. Dá se říci, že cena je vyšší, ale kvalita večeří je výborná. Jedná se o večeři o třech chodech přímo v rodinném hotelu, kde budeme ubytováni - doporučujeme. Dále cena neobsahuje placené vstupné viz. jednotlivé vstupy uvedeny v programu.

Popis ubytování a programu zájezdu:

Program poutního zájezdu:

1.den: Odjezd z Brna ve 4.00 hod., z Třebíče v 5.00 hod. (také možno nastoupit ve Velkém Meziříčí, Jihlavě ). Cesta do Německa přes Rakousko , Linez - Passau. Navštívíme poutní město Altötting v oblasti Bavorských Alp, které je spojeno s mariánskou úctou a kostel: bazilika sv. Anny, kostel sv. Máří Magdaleny, kostel sv. Petra a sv. Jakuba, klášter sv. Konráda. Panně Marii se ukloníme v Gnadenkapelle (milostná kaple zázračného obrazu), kde se nachází dřevěná soška Madony. Altötting dnešních dnů je pulzujícím poutním centrem spojeným s místy, kde papež Benedikt XVI strávil své dětství a mládí. Je zařazován mezi tak významná poutní místa Evropy jako jsou Lurdy, Fatima, Loreto, Czestochová, Mariazell. V tomto poutním místě bude sloužena mše svatá. Cesta na ubytování v Německu.

2.den: Snídaně. Vydáme se na květinový ostrov Mainau ( 18 EURO), který se nachází na jezeře Bodensse ( motýlí pavilon, tropický pavilon, zámecký kostelík, vzrostlý park stromů a všudypřítomné květiny). Opustíme Německo a zahájíme náš program ve Švýcarsku a to unikátními evropskými vodopády na řece Rýn ( procházka kolem několika kaskád vodopádu - 2 CHF). Odjezd do penzionu k Luzernu na ubytování a to na tři noci. Večerní mše svatá v místním kostele, který se nachází vedle hotelu i s platností na následující den. Z důvodu časové náročnosti nebude možnost přiobjednat si večeři.

3.den: Snídaně formou švédského stolu. Čeká nás jeden z nejlepších možných výletů ve Švýcarsku, kterým je výjezd zubačkou z Lauterbrunnenu na Kleine Scheidegg (120 CHF)a dále po přestupu další zubačkou vyjedeme severní stěnou Eigru do nejvýše položeného nádraží v Evropě Jungfraujoch ( 3454m). Krásné výhledy na Jungfrau, Eigr, Mönch a ledovec Aletschgletscher. V tomto místě si užijeme fotografování , ledovcovou jeskyní a pod. Cestu zpět uskutečníme zubačkou do Grindelwaldu.. Návrat na ubytování a večeře pro ty co si je přiobjednali. (Tento den do programu není zařazena mše svatá z časových důvodů).

4.den: Snídaně. Zdarma exkurze na výrobu sušenek Kambly, které jsou známé v mnoha zemích světa. Zdarma budte mít možnost ochutnávat z cca 25 druhů v množství co hrdlo ráčí. Dopoledne návštěva jednoho z nejzajímavějších měst Švýcarska, kterým je Luzern (kapličkový most, Jezuitský kostel, Lví památník). Nezapomeneme v tomto městě na osobní volno v uličkách města a u jezera. Odpoledne přejedeme pod Andělskou horu do městečka Engelberg, který se nachází pod ledovcem Titlisu. V místním překrásném benediktýnském klášteře prožijeme mši svatou. Návrat na ubytování, večeře pro ty co si je objednali.

5. den: Ráno mše svatá v místním kostele. Snídaně. Tento den uskutečníme další mimořádný alpský den a to tak, že vyjedeme zubačkou z Alpnachstadu na Pilatus ( 65 CHF) s krásnými výhledy na Alpy,

Luzern a jezero. Zde je také nová vyhlídková terasa a obchod. Pohodlnou lanovkou se dostaneme zpět k autobusu. V cca 16.00 hod. se vydáme domů.

6.den: Příjezd do nástupních míst v ranních hodinách.

 

Poznámka:

Informace: v průběhu cesty je možno dokoupit základní potraviny a to především v místním pekařství, které je přímo vedle hotelu nabízející i další základní potraviny.

Radost z cestování a požehnanou pouť Vám přeje CK VOMA Třebíč.

Sleva pro ty, kteří se přihlásí do 16.12.2019: 300 Kč

 

Nabídka zájezdů Švýcarsko

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
03.08.2020 (Po) 08.08.2020 (So) FM 6 8500 Kč.
8 200 Kč/os
objednat


Fotogalerie

Švýcarsko

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR25,69
USAUSD23,28

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz