Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Objednat zájezd Švýcarsko - Bernské Alpy I.

Kód nabídky:svyc00201
Země:Švýcarsko
Lokalita:Švýcarsko
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:2 nocí (5 dní)
Stravování:snídaně
Odjezd:(Čt) 13.06.2024
Návrat:(Po) 17.06.2024
Nástupní místa:
Třebíč
Velké Meziříčíbez příplatku
Jihlavabez příplatku
Brno300 Kč.
Humpolecbez příplatku
Počet lůžek: 2+0
 
Cena za dospělou os. na pevném lůžku:6 750

Možné příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj:1 200 Kč.
příplatek za 2 večeře:890 Kč.

Formulář pro objednání:

Objednávkový formulář
Kód nabídky: svyc00201
Jméno a příjmení Datum narození Adresa objednatele (1.osoba)
1. Ulice:
2. Město:
3. PSČ:
4. Tel.1:
5. Tel.2:
6. E-mail:
Zvláštní požadavky:
 

* Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedená na platné cestovní smlouvě!

Informace o zájezdu

Popis:

JUNGFRAU • EIGER • MÖNCH • PILATUS • LUZERN • STOOS

Novinka Eigrexpress! Top moderní lanovka!

Cena zahrnuje:
  • Autobusovou dopravu,
  • 2x nocleh,
  • 2x snídaně,
  • průvodce,
  • pojištění léčebných výloh a storno zájezdu,
  • pojištění na úpadek CK.
Cena nezahrnuje:
  • Možnost objednání večeří závazně v cestovní smlouvě. Cena za 2 večeře (3 chody) je 890 Kč. DOPORUČUJEME pro svoji chutnost!
  • Cena neobsahuje vstupné: cca 240 CHF, které není součástí ceny.
  • PŘÍPLATEK: nástup v Brně - 300 Kč při 10 cestujících. Nenaplnění znamená nástup v uvedených místech a vrácení příplatku
  • příplatek za SGL - 1200,-
Popis ubytování a programu zájezdu:

1. den: Odjezd z Třebíče zastávka od Úřadu práce v 17.00 hodin, z Velkého Meziříčí v 17.20 hod., z Jihlavy od Billy v 18.00 hod., z Prahy AN Zličín v 20.00 hodin, (nástup v Brně a Humpolci bude upřesněn). Cesta Německem a Švýcarskem.

2. den: Ráno příjezd do Grindelwaldu. Jízda lanovkou na Eiger Express do stanice Eiger Gletscher, kde přestoupíme na vlak. A dále se vyvezeme stěnou Eigru na nejvýše položené nádraží Jungfraujoch (3454 m). Krásné výhledy na Jungfrau, Eiger, Mönch a ledovec Aletschgletscher. Ledovcová jeskyně. Zážitková okružní cesta v podzemí! Návrat zubačkou do Grindelwaldu s přestávkou na Kleine Scheidegg. Nocleh v příjemném rodinném hotelu Löwen. Možnost večeře.

3. den: Snídaně. Výjezd zubačkou z Alpnachstadu na Pilatus (2132 m) - krásné výhledy na Bernské Alpy, Luzern a Vierwaldstätter See. Sjezd lanovkou do Kriens. Prohlídka pamětihodností Luzernu - obnovený most Kapellbrücke... Volno na individuální potřeby. Nocleh na stejném místě s možností večeře.

4. den: Snídaně. Trubschachen - Kambly - návštěva vyhlášené sušenkárny s pestrou ochutnávkou zdarma a možností nákupu luxusních sušenek. Příjezd do kantonu Schwyz. Jízda nejstrmější lanovkou světa se sklonem 110% (47°) ze Schwyzu na Stoos. Povezete se v unikátní komfortní vodorovné poloze čtyřmi válcovitými kabinami. Ve vesničce Stoos vám doporučíme výjezd lanovkou na Fronalpstock (1922 m) s nejkrásnějším výhledem na Luzernské jezero! Turistům doporučíme 3 hodinový bezpečný výšlap po hřebeni s překrásnými výhledy na uvedené jezero. Cesta domů.

5. den: Příjezd do nástupních míst v brzkých ranních hodinách

Poznámka:

VYUŽIJTE NAŠÍ SLEVY NA JÍZDNÉ VE VÝŠI CCA 50%! MNOZÍ JIŽ VYUŽILI!

Fotogalerie

Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.Švýcarsko - Bernské Alpy I.

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.