Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Belgie - Holandsko

Země:Holandsko (Holandsko),
Belgie (Belgie)
Typ zájezdu:Poutní zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:10 450
 
možné termíny

Popis zájezdu

Cena zahrnuje:
  • autobusovou dopravu,
  • 3x ubytování se snídaní v Belgii,
  • 2x ubytování se snídaní v Holandsku,
  • kněžský a průvodcovský doprovod,
  • komplexní pojištění
Cena nezahrnuje:
  • 2x večeři v Belgii a 2x večeři v Holandsku: příplatek 1 700,--Kč.

Doporučená výměna: na vstupy cca 35 EURO, další výměna záleží na každém jedinci, ale upozorňujeme, že Holandsko je velmi lákavé z hlediska nákupu sýrů, tulipánových cibulí, modrého porcelánu a dalších zajímavostí.

 

Popis ubytování a programu zájezdu:

Pouť do Amsterdamu k Panně Marii Matce všech národů. Zároveň si připomeneme zjevení Panny Marie v Banneaux ( Belgie). Cesta bude spojená s poznávacím programem v Belgii a Holandsku. Pouť doprovází Váš kněz Dr. Jan Bárta a průvodce ing. Vondráček Zdeněk.

Program poutní a poznávací cesty zároveň:

1. den: Odjezd z Ledče ve večerních hodinách. Tranzit Německem.

2. den: Ranní návštěva katedrály Tří králů v Kolíně nad Rýnem ( mimořádná gotická stavba a zároveň válečné memento). Cesta do Belgie do mariánského poutního místa Banneaux, kde uskutečníme mši svatou a duchovní program spojený s prohlídkou velice klidného poutního místa, kterému se říká „ belgické Lurdy''. V tomto místě se v roce 1933 zjevila Panna Maria jedenáctileté Mariettě Beco. Ubytování v hotelu v Antverpách na dvě noci. Večeře ve vlastní režii. V okolí hotelu jsou restaurace s možností večeří.

3. den: Po snídani se vydáme do Brugg, které jsou jedním z nejpůvabnějších měst v Evropě. Společně vstoupíme do kostela P. Marie, kde je uložena Michelangelova socha Madony - jediná mimo Itálii a dále uctíme kapky krve Ježíše Krista a to v bazilice sv. Krve. Nevynecháme volno pro osobní kontakt s náměstím, místními pralinkami a skvělým pivem. Odpoledne přejedeme do Gentu na prohlídku místní katedrály s Gentským oltářem, který patří ke skvostům evropské kultury. Tento den nebude mše svatá pouze duchovní slovo a motlitba v jednotlivých bazilikách a kostelích. Večeře, Nocleh na stejném místě.

4. den: Snídaně.Celodenní návštěva hlavního města Belgie a EU Brusel, Návštěvu zahájíme mší svatou v bazilice Sacre Coeur, která je sice moderní, ale zároveň jedna z největších. Fotografická zastávka u Atomia, které je především zajímavé z exteriéru v obklopení parku. Nejvíce času věnujeme hlavnímu náměstí, které je slovy nepopsatelné a legendární sošce Manneken Pis. Vaše individuální volno mezi obchůdky také s čokoládou bude krásnou tečkou za tímto dnem. Večeře a ubytování na stejném místě.

5. den:Antverpy - návštěva katedrály Panny Marie, která je největším kostelem a zároveň nejkrásnějším chrámem celého Beneluxu na ploše 1 hektaru. Uvnitř katedrály jsou rozmístěny Rubensovi obrazy ( vstup 5 EURO). Cesta do Holandska . Odpoledne navštívíme další stěžejní místo naší pouti Amsterdam - mše svatá v kapli Panny Marie všech národů , která je spjatá se zjevením Panny Marie Ide Predemannové. Zjevení probíhaly mezi roky 1945 až 1959. Ubytování v hotelu v Holandsku, večeře.

6. den: Snídaně. Návštěva nejatraktivnějších míst Holandska, kterými jsou rybářské vesnice Volendam a Marken na břehu jezera. Mše svatá v kostele ve Volendamu. Ocitneme se v místech lidové architektury minulých století, kde se pozastavuje čas. Krátký přejezd do Katwoude, kde navštívíme soukromého výrobce sýrů s možností ochutnávky zdarma a následným nákupem výborných sýrů (cena zajeden sýr cca 10 EURO). Také navštívíme řemeslnou výrobu dřeváků, které jsou typickou obuví Holandska. Krásný den zakončíme v Zaanse Schans , kde si prohlédneme větrné mlýny zasazené do „ nizozemské pohádky''. Jednotlivé zastávky mohou být v jiném pořadí.Nocleh na stejném místě, večeře.

7. den: Snídaně. Návštěvu hlavního města Nizozemí Amsterodamu si užijeme na výletní lodi, která nás proveze celým městem po takzvaných grachtech (cena vstupného je 10 EURO). Poté společně projdeme historické zajímavosti města a skončíme na květinovém trhu, kde v tuto dobu bude nejlepší nákup tulipánových cibulovin pro výsadbu. Po osobním volnu se již vydáme na cestu domů. Tento den není možnost mše svaté.

8. den: Návrat domů v ranních hodinách.

Poznámka:

Šťastnou cestu a mnoho nových zážitků. Přeje CK VOMA.

Nabídka zájezdů Belgie - Holandsko

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
05.09.2021 (Ne) 12.09.2021 (Ne) 8 10 450 Kč/os objednat


Fotogalerie

Belgie - Holandsko

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR25,92
USAUSD21,45

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz