Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) BESKYDY

Země:Česká Republika
Lokalita:Česká Republika
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:3 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:3 990
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

Turisticko poznávací zájezd, kde poznáme krásu Moravskoslezských Beskyd. Připomeneme si nejen dílo slezského barda, básníka Petra Bezruče, ale také „básníka dřeva“ slovenského architekta D. Jurkoviče a slovanské věrozvěsty sv. Cyrila a Metoděje. Poznáme krásnou přírodu, připomeneme si něco málo z historie a ochutnáme místní speciality.

Cena zahrnuje:
  • Autobusovou dopravu,
  • 2x nocleh,
  • 2x snídani,
  • průvodce.
Cena nezahrnuje:

Doporučená výměna na vstupy: jejich výše bude upřesněna v pokynech na cestu

Popis ubytování a programu zájezdu:

1.den: Odjezd z Jihlavy od Billy v 6.00 h., z Třebíče zastávka pod Úřadem práce v 7.00 h., z Náměště nad Oslavou v 7.20 hodin. Návštěva města Kroměříž - zvaného Hanácké Athény. Prohlídka se zaměřením na historické centrum (exteriér Arcibiskupského zámku) s blízkou Podzámeckou zahradou. Individuální možnost navštívit také nedalekou Květnou zahradu (UNESCO). Následuje poutní místo Svatý Hostýn (bazilika, rozhledna a Jurkovičova Křížová cesta). Přesun do oblasti Hranického krasu. Zde prohlídka výzdobou krásných a teplých Zbrašovských aragonitových jeskyní. Procházka k Hranické propasti, (nejhlubší zatopená sladkovodní jeskyně světa). Ubytování.

2.den: Snídaně. V podhůří Beskyd návštěva Rožnova po Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě a Jurkovičova rozhled na). Odpoledne se přesuneme do nedaleké Kopřivnice, kde navštívíme muzeum slavné automobilky Tatra, Štramberk - historické město a Štramberské uši na každém kroku. Ubytování na stejném místě.

3.den: Snídaně. Přepravíme se na Pustevny, kde si prohlédneme nově postavenou restauraci Libušín a hotel Maměnka, které byly postaveny podle plánů Dušana Jurkoviče. Navštívíme stezku v korunách stromů „Stezka Valaška“ s prosklenou vyhlídkovou plošinou a závěsným chodníkem s Tibetskými modlitebními mlýnky. Odpoledne pak možno vyšlápnout na vrchol hory Radhošť 1129 m, kde stojí dřevěná kaple sv. Cyrila a Metoděje vysvěcená roku 1898 olomouckým arcibiskupem Theodorem Kohnem a kterou v roce 1928 navštívil náš první prezident – osvoboditel T. G. M. Cestou na vrchol Radhoště pak budeme míjet sochu boha Radegasta a stejnojmenný hotel, kde je možnost se před cestou domů občerstvit. Návrat do Třebíče ve večerních hodinách.

Poznámka:

Tato strana zároveň poskytuje všechny informace k odjezdu.

Nabídka zájezdů BESKYDY

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
06.09.2024 (Pá) 08.09.2024 (Ne) LM 3 4250 Kč.
3 990 Kč/os
objednat


Fotogalerie

BESKYDY

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR25,76
USAUSD23,20

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz