Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Itálie - SARDINIE - ISOLA ROSSA - PERLA STŘEDOMOŘÍ

Země:Itálie
Lokalita:Itálie
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:10 dnů
Stravování:bez stravy
Cena od:10 650
 
možné termíny

Popis zájezdu

Vybavení pokoje:

UBYTOVÁNÍ je v přímořském městečku Isola Rossa v apartmánové residenci Tanca Torre. Isola Rossa je tvořena malebným pobřežím, kde se střídají pláže s jemným bílým pískem s útesy z červené žuly. Moře je zde průzračné a dovolená je strávené v pěkné přírodě. Místní promenáda má několik restaurací, pizzerie a bary. Je zde také potápěčské centrum. 

POPIS APARTMÁNU: Apartmán je tvořen obytnou místností s kuchyňským koutem pro vlastní vaření. Je pro 4 osoby, které jsou ve dvou ložnicích. Jedna ložnice má dvoulůžko a druhá má oddělené postele. Společné sociální zařízení.

Stravování v hotelu:

STRAVOVÁNÍ vlastní ve vybavených kuchyňkách nebo v místních restauracích.

Služby za poplatek:

PŘÍPLATKY ZA FAKULTATIVNÍ VÝLETY: (do 15.3. řeší sleva)

  • Cena za cestu autobusem k souostroví Maddalena: 250,- Kč/os. (bez výletu lodí) + lodní okruh: cca 40 €/os.
  • Cena za cestu autobusem Capo Caccia, Alghero: 250,- Kč/os. (bez výletu lodí). Návštěva Neptunové jeskyně: cca 10 - 15 €/os.
Cena zahrnuje:
  • Dopravu autokarem, 
  • 7x nocleh na Sardínii v apartmánu,
  • trajekt v obou směrech, 
  • průvodce, 
  • pojištění léčebných výloh dle katalogu str. 42 a pojištění na úpadek CK..
Cena nezahrnuje:
  • povlečení 200 Kč /osoba/pobyt – možno objednat v CK. Na místě příplatek 10 EURO/osoba/pobyt. Možno vzít i povlečení svoje.
  • Na místě u průvodce bude uhrazen poplatek za závěrečný úklid apartmánu, který je cca 400 Kč/pobyt/osoba. O této částce budete přesně informováni v pokynech na cestu. Pozor poplatek za závěrečný úklid apartmánu se nevztahuje na úklid kuchyňského koutu, ten provádí klienti sami. Na místě bude složena kauce za apartmán, která bude vrácena v případě, že bude AP předán bez závad.
Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1. den: Odjezd z Třebíče, Jihlavy, Velkého Meziříčí a Brna. Časy odjezdu budou upřesněny podle trajektu. Přejezd Alp, příjezd do přístavu, nalodění na trajekt. Plavba po moři kolem ostrovů Capraia a Elba.

• 2. den: Vylodění v přístavu G. Aramco/Olbia na Sardinii. Jízda romantickou krajinou do místa ubytování v přímořském městečku Isola Rossa. V případě časného příjezdu procházka po promenádě, seznámení se s nejdůležitějšími částmi městečka. Možnost koupání. Nocleh.

• 3. den: Dopolední procházka Isola Rossou, navštívení aragonské věže a navštívení pláže Spiaggia Marinedda, možnost koupání. Nocleh.

• 4. den: Volný den, možnost koupání. Pro zájemce možno zorganizovat fakultativní výlet lodí k souostroví La Maddalena. Autobusem pojedeme do městečka Palau, odkud vyplujeme lodí na okružní plavbu do národního parku souostroví La Maddalena, zde můžeme obdivovat proslulé bělostné pláže s jemným pískem. Loď během plavby několikrát zastaví na krátkou procházku po ostrovech, možno též přiobjednat variantu s jídlem na lodi. Návrat na ubytování. Nocleh.

• 5. den: Volný den, možnost koupání. Nocleh.

• 6. den: Volný den, možnost koupání. Pro zájemce možno zorganizovat fakultativní výlet do přírodně zajímavé oblasti k mysu Capo Caccia, kde se nachází jedna z nejznámějších jeskyní na ostrově Neptunova jeskyně. Do jeskyně se dostaneme výletní lodí z Alghera. Poté se lodí vrátíme do města a přístavu Alghero, které je velmi malebné a proslulé svou katalánskou minulostí, díky které je přezdíváno ,,Malá Barcelona''. Prohlídka historického centra s katedrálou Santa Maria s typickou zvonicí a kostelem a klášterem San Francesco. Nocleh.

• 7. den: Odpolední prohlídka Castelsarda, romantického středověkého městečka, zavěšeného na příkrém kopci u zálivu Golfo dell´Asinara. Prohlídka historického centra, městských hradeb, katedrály S. Antonio Abate. Možnost nákupu typických sardských suvenýrů a šperků z korálů. Na zpáteční cestě se zastavíme u zvláštního přírodního útvaru - skály ve tvaru slona - Roccia Dell´Elefante, uvnitř této skály se nachází hrobka z přednurágského období. Návrat na ubytování. Odpoledne volno, možnost koupání. Nocleh.

• 8. den: Volný den, možnost koupání. Nocleh.

• 9. den: Dopoledne odjezd do přístavu Golfo Aranci/Obia možná prohlídka některého z nurágu (podle času odjezdu trajektu) a také návštěva proslulých pláží v oblasti Costa Smeralda. Nalodění na trajekt do Itálie. Nocleh v autokaru nebo na trajektu.

• 10. den: Návrat přes Itálii a Rakousko do ČR.

Změna programu dle trajektu vyhrazena.

Poznámka:

Obsazení apartmánu 2 nebo 3 osobami je možné za vyšší cenu. V případě 5. osoby na přistýlce bude naopak cena nižší. Tyto ceny v CK.

Nabídka zájezdů Itálie - SARDINIE - ISOLA ROSSA - PERLA STŘEDOMOŘÍ

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
07.09.2018 (Pá) 16.09.2018 (Ne) 10 10 650 Kč/os objednat


Fotogalerie

Itálie - SARDINIE - ISOLA ROSSA - PERLA STŘEDOMOŘÍ Itálie - SARDINIE - ISOLA ROSSA - PERLA STŘEDOMOŘÍ

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26,24
USAUSD22,58

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz