Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) FRANCIE - Francouzská riviéra

Země:Francie
Lokalita:Francouzská riviéra
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:6 dnů
Stravování:bez stravy
Cena od:7 190
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

Monaco • Cannes • Grasse • St. Tropez • Grand Canyon • Du Verdon • Antibes • Menton

Slunná a příjemná Riviéra s malebnými vesničkami, moderními letovisky, cypřišovými háji, provoněnými pahorky i luxusními jachtami v přístavech je jednou z nejlákavějších oblastí Francie. Místem, které vás vybízí snít.

Cena zahrnuje:

Dopravu, 3x ubytování ve standartním francouz­ském hotelu - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, průvod­ce, pojištění léčebných výloh dle ka­talogu str. 42 a pojištění na úpadek CK.

Cena nezahrnuje:
  • V CK je dokoupit 3 snídaně za 550 Kč.
  • Nástup v Brně 200 Kč.

Doporučená výměna bez záruky: cca 70 EURO (lodní lístky, Marineland a vstup­né, které nejsou součástí ceny)

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1.den: Odjezd z Třebíče zastávka pod Úřadem práce v 11.00 hod., z Velkého Meziříčí v 11.15 hodin, z Jihlavy od Billy v 12.00 hodin, z Prahy ve 13.45 hodin, (nástup v Brně, Humpolci a Plzni bude upřesněn).

• 2.den: Monaco - Knížecí pa­lác a katedrála. Návštěva oceánografického muzeua. Procházka podél traťě GP Monaco a kolem Ca­sina na městskou pláž - koupání. Odjezd v pod­večer na ubytování.

• 3.den: Výlet ke Grand Canyonu du Verdon. Nejhlubší kaňon Evropy, ráj turistiky, vyhlídky a koupání v tyrkysovém jezeře Ste-Croix. Možnost půjčení loděk a šlapadel. Podvečerní umělecké skalní městečko Moustiers-Ste-Marie s řadou ateliérů a hospůdek. Návrat na ubytování. Nocleh.

• 4.den: Grasse - exkurze do muzea a to­várny na výrobu pravých fr.parfémů (s možností nákupu za firemní ceny). Cannes - procházka po přímořské palmové promenádě Croisette k Festivalovému paláci. St. Tropez - návštěva muzea ''četníka'' Loiuse de Funese. Plavba lodí ze St. Tropez do krásného městečka Port Grimaud označovaného jako francouzské Benátky. Oblíbíte si městskou pláž s krásnou přímořskou atmosférou, tak jako malebné obchůdky a restaurace. Návrat na ubytování.

• 5.den: Celodenní pobyt v Antibes. Návštěva s průvodcem Mořského světa Marineland - kolosální představení cvičených kosatek, delfínů, lachtanů a lvounů pro děti i dos­pělé. Součástí je také muzeum námořnictva, dále pak expo­zice vylodění. V obřím akváriu s 2 miliony litrů mořské vody Vás ve skleněném tunelu zaujme neopakovatelný pohled na různé druhy žraloků, rejnoků, murén, medúz a dalších mořských živočichů. Také se můžete vyskotačit v největším vodním parku na Azurovém pobře­ží. Zde se nalézá bazén s mořskými vlnami, 12 obřích tobogánů, rela­xační bazény a mnoho dalších atrakcí. Individuální program bez průvodce pro ty, kteří vynechají mořský svět: Antibes - (Sofia Antipolis) - středověký přístav, hrad Grimaldiů, Vaubanova pevnost, muzeum Pabla Picassa na hradě, kouzlo pitoreskních uliček, provensálská tržnice. Ty, které budou lákat skutečné mořské vlny mají možnost pobýt na pláži u moře. Návrat domů ve večerních hodinách zahájíme okružní jízdou přes Anglickou promenádu v Nice. Večer odjezd do ČR.

• 6.den: Návrat do ČR v pozdních odpoledních hodinách.

Poznámka:

Sleva pro osobu na 3. lůžku: 600 Kč.

VOMATIP NA PROGRAMOVĚ ''BOHATÝ'' ZÁJEZD S KOUPÁNÍM V MOŘI A KAŇONU ZA VÝHODNOU CENU!

Nabídka zájezdů FRANCIE - Francouzská riviéra

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
10.08.2019 (So) 15.08.2019 (Čt) LM 6 7490 Kč.
7 190 Kč/os
objednat


Fotogalerie

FRANCIE - Francouzská riviéra FRANCIE - Francouzská riviéra FRANCIE - Francouzská riviéra FRANCIE - Francouzská riviéra FRANCIE - Francouzská riviéra

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD22,81

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz