Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Švýcarsko

Země:Švýcarsko
Lokalita:Švýcarsko
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:6 dnů
Stravování:dle popisu
Cena od:6 890
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

NESTLÉ • MONTREUX • DIABLETERS GLACIER 3000 • ZERMATT • MATTERHORN

Glacier 3000 - to jsou všechny slavné vrcholy: Mont Blank, Matterhorn, Eigr, Jungfrau a další z jednoho místa! Novinkou je také lanovka na Kleine Matterhorn, která nás přiblíží vysněné hoře na dotyk!

Cena zahrnuje:

Dopravu, 3x ubytování (hotel/penzion - ne F1), 2x snídaně, průvodce, pojištění léčebných výloh dle katalogu str. 42 a pojištění na úpadek CK.

Cena nezahrnuje:
  • Příplatek: nástup v Brně 200 Kč.
  • Možnost objednání večeří závazně v cestovní smlouvě: cena za 1 večeři 480 Kč, cena 2 večeře 960 Kč. VOMA pro chutnost doporučuje.

Doporučená výměna bez záruky: 190 CHF

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1.den: Odjezd Třebíče zastávka pod úřadem práce v 20.00 hodin, z Velkého Meziříčí v 20.15 hodin, z Jihlavy v 21.00 hod. od Billy, z Humpolce BP Vystrkov 21.15 hodin, z Prahy v 22.45 hodin, z Plzně a Brna bude nástup upřesněn.

• 2.den: Zastavení v malebném alpském městečku Gruyér, pod horou Moléson, které je proslavené výrobou švýcarského sýra. Exkurze do čokoládovny Nestlé. Po ochutnávce se uskuteční velmi výhodný nákup. Cesta kolem Ženevského jezera. Lázně Montreux - nazývány švýcarskou riviérou, procházka po nábřeží k památníku F. Mercu­ryho. Nocleh v hotelu Ibis ve Francii s výbornou možností do­kou­pení potravin.

• 3.den: Ráno se vydáme do švýcarského Les Diableters - Col du Pillon a přepravíme se velkokapacitní lanovkou Glacier 3000 na vrchol Scex Rouge (2971 m). Z vyhlídkové terasy restaurace je možno vidět všechny vrcholy uvedené v titulku „pod jednou střechou''. Tato možnost v Alpách jinde není! Vycházka na lávku z jedné skály na druhou - Peak Walk by Tissot bude určitě velkým zážitkem. Kromě vycházky nabídneme jízdu na bobové dráze. Nocleh v Grächenu v hotelu/penzionu v objetí Alp.

• 4.den: Snídaně. Tento den vás čeká program, který však nelze vy­nechat. Po snídani od­jedeme do Zer­mattu, zná­mé­ho vy­so­ko­hor­s­ké­ho stře­dis­ka v centru Wal­liských Alp na úpatí Mat­ter­­­hornu, snad nejkrásnější hory v Evro­pě a vy­sněného cíle všech alpi­nistů. Do samotného Zermattu se dostaneme vla­kem z obce Täsch. Průvodce zájezdu Z.V. Vám nabídne zbrusu nový program a tím bude výjezd lanovkou na Kleine Matterhorn (3883 m), kde se ocitnete v těsné blízkosti Matterhornu (4478 m) a celého masivu Monte Rosa! Pak sjedeme lanovkou na vyhlídku Trockener Steg (2939 m) a poté k jezeru Schwarzsee, které poskytuje výborné a pohodlné procházky v těsné blízkosti Matterhornu a kolem jezera. Zážitek, který nemá srovnání! (individuálně můžete absolvovat výlet zubačkou na Gornergrat). Procházka po Zermattu. Návrat na ubytování.

• 5.den: Po snídani bude prostor pro poznání a pohodlné vycházky v malebné, horské vesnici našeho ubytování v Grächenu. Vyvezeme se lanovkou na Hannigalp (2120 m), kde je značeno několik vycházkových tras pro všechny kategorie - nenáročné! Návrat domů přes nejznámější Furkapass, který patří k neprestižnějším ze všech 16ti švýcarských průsmyků. Zastávky, možnost fotografování Rhonského ledovce (návštěva ledovcové jeskyně). Cesta domů přes Rakousko a Německo.

• 6.den: Příjezd do­mů v brzkých ranních hodinách.

Nabídka zájezdů Švýcarsko

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
14.08.2019 (St) 19.08.2019 (Po) 6 6 890 Kč/os objednat


Fotogalerie

Švýcarsko Švýcarsko Švýcarsko Švýcarsko

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD22,81

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz