Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Německo

Země:Německo
Lokalita:Německo
Typ zájezdu:Speciální nabídka zájezdů mimo katalog
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:3 dnů
Stravování:bez stravy
Cena od:4 500
 
možné termíny

Popis zájezdu

Cena zahrnuje:

autobusovou doprava, 2x ubytování,2x snídani, průvodce, komplexní pojištění.

Popis ubytování a programu zájezdu:

Program:

1.den: Drážďany aneb Florencie na Labi. Odjezd v brzkých ranních hodinách z Moravského Krumlova, Třebíče, Jihlavy a Prahy. Prohlídka Drážďan: Brühlova terasa - balkon Evropy, Frauenkirche -znovupostavený válkou zničený kostel P. Marie. Návštěva Zwingeru - pokladnice uměleckých sbírek a obrazárna se Sixtinskou Madonou, kterou vytvořil Raffael. Odpoledne prohlídka exteriéru vodního, barokního zámku Moritzburg, kde se natáčela populární pohádka Tři oříšky pro Popelku. Nocleh v hotelu v jedné z částí Berlína.

2. den: Snídaně. Ranní návštěva východního Berlína - Alexanderplatz, televizní věž, radnice, Nikolaiviertel s kostelem Marienkirche, Berlínský dóm, bulvár Unter den Linden, Státní opera, Neue Wache, Humboldtova univerzita, stavba obnoveného Berlínského zámku na Místě zbožného Paláce republiky. Zastavení na bývalém přechodu Checkpoint Charlie na Friedrichstrasse. Prohlídka středu města, památník holocaustu, symbol města a Německa - Braniborská brána s Pařížským náměstím (hotel Adlon). Třída 17. června se sovětským válečným památníkem. Bundestag - exteriér. Obrovská kruhová křižovatka Grosser Stern na bývalé dopravní ose Západ-Východ a mohutný památník Siegessäule. Nedaleký prezidentský palác Belleveu (podle času). Podvečerní Západní Berlín - oblast ZOO, nákupní bulvár Kurfürstendamm, kostel Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche jako válečné memento. Podle dopravní situace jízda kolem bývalého letiště Tempelhof - výstavba za období nacismu. Památník leteckého mostu za Berlínské blokády. Nocleh na stejném místě.

3.den: Snídaně. Po snídani odjedeme do Postupimi, která patří k nejnavštěvovanějším městům Německa a to pro rozsáhlý komplex zámků, parků a zahrad. Zařadíme návštěvu parku Sanssouci, který má několik pavilonů řadící se k nejkrásnějším zámeckým komplexům v Evropě. Také zařadíme exteriér Cecilienhof, kde byla podepsaná Postupimská dohoda o ukončení 2. světové války. Odpoledne návštěva Tropical Islands je velkolepý aquapark u Berlína, který funguje denně non stop. Na své si zde přijdou milovníci teplého počasí a vodních radovánek v imitovaném tropickém ráji. Zažijete radost v tropickém pralese s vodopády a zároveň si odpočinete na 200 m dlouhé písečné pláži. Atmosféru dokreslí mnoho atrakcí: tropické moře, nejvyšší tobogán Německa, laguna Balli s vodopádem, procházka džunglí... Odjezd v pozdních večerních hodinách po domluvě skupiny s průvodcem, tak, aby jste si Tropical Islands užili co nejvíce ( je otevřený 24 hodin). Příjezd do Moravského Krumlova v nočních nebo brzkých ranních hodinách dle ukončení pobytu v aquaparku.

Nabídka zájezdů Německo

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
05.06.2019 (St) 07.06.2019 (Pá) LM 3 4800 Kč.
4 500 Kč/os
objednat


Fotogalerie

 Německo

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26,28
USAUSD23

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz