Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Objednat zájezd FRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana Horníčka

Kód nabídky:fr00301
Země:Francie
Lokalita:Provence
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:4 nocí (7 dní)
Stravování:bez stravy
Odjezd:(So) 29.06.2019
Návrat:(Pá) 05.07.2019
Nástupní místa:
Třebíč
Velké Meziříčíbez příplatku
Jihlavabez příplatku
Prahabez příplatku
Plzeňbez příplatku
Brno200 Kč.
Humpolecbez příplatku
Počet lůžek: 2+1
 
Cena za dospělou os. na pevném lůžku:8 490
Cena za 3. dospělou os. na p.l. 7 290 Kč.

Možné příplatky

příplatek za 4 snídaně:720 Kč.

Formulář pro objednání:

Objednávkový formulář
Kód nabídky: fr00301
Jméno a příjmení Datum narození Adresa objednatele (1.osoba)
1. Ulice:
2. Město:
3. PSČ:
4. Tel.1:
5. Tel.2:
6. E-mail:
Zvláštní požadavky:
 

* Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedená na platné cestovní smlouvě!

Informace o zájezdu

Popis:

Jeden z nejoblíbenějších zájezdů s vysokou programovou hodnotou!

Ochutnáme to nejlepší francouzské víno, vypijeme kávu v kavárně, kde ji popíjel Vincent van Gogh. Své tělo osvěžíme v řece, v moři pod staletými olivami. A stále si budeme něco uvědomovat, že tolik krásy v jednom pohledu sotva najdeme jinde. Historické památky, slunečnice, vinice, pole levandulí se zde rozprostírají do všech koutů té požehnané země zvané Provence. A po návratu řeknete: Provence, má lásko.

Cena zahrnuje:

Dopravu, 4x ubytování v hotelu B&B (2-3 lůžkové pokoje), průvodce, pojištění léčebných výloh dle katalogu str. 42 a pojištění na úpadek CK.

Cena nezahrnuje:
  • PŘÍPLATEK: odjezd z Brna 200,- Kč.
  • V CK VOMA je možno doplatit 4 snídaně za 720,- Kč

Doporučená výměna bez záruk: 50 EURO.

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1.den: Odjezd od z Třebíče zastávka pod úřadem práce ve 20.00 ho­din, z Velkého Meziříčí v 20.15, z Jihlavy od Billy v 21.00 ho­din, z Prahy od v 23.00 hodin, z Plzně v 0.30 hodin (ná­s­tup v Brně a Humpolci bude upřesněn).

• 2.den: Lyon - staré město hedvábí na soutoku Saony a Rhony. Prohlídka románské katedrály St. Jean a baziliky Notre-Dame-De-Fourviere. Římské divadlo. Čtvrť Vieux Lyon - staré centrum tkalců a obchdoníků s hedvábím. Nocleh v hotelu s příslušenstvím.

• 3.den: Kaňon Arde­che - údolí řeky Ardech, divoký kaňon s překrásný­mi meandry a vyhlídkami, patřící k nej­zajímavějším místům ve Francii. Koupání v kaňonu. Cha­­teauneuf - du Pa­pe - zřícenina papežské pevnosti skýtající úchvatný pohled na Avignon a papežské vinice produkující nejlepší vína této oblasti. Možnost nákupu lahodného vína. Nocleh na 3 noci v hotelu s příslušenstvím.

• 4.den: Pont du Gard - 2 tisíce let starý akvadukt, který ve vás vyvolá pocit ohromení. Les Baux de Provence - ruiny středo­věkého hradu na bi­zardním skalním útvaru, dominanta kraje s romantickým pohledem na malebné údolí s olivovými háji a slunečnicemi. St. Paul - De - Mausole - klášter, ve kterém pobýval věhlasný malíř Vincent van Gogh (návštěva interieru, mistrovy obrazy). Fontaine de Vaucluse - tryskající pramen podzemní řeky Sorgue, nejmohutnější vyvěračka vody ve Francii. Avignon - město obepnuté hradbami, jemuž vévodí Papežský palác a známý Pont St. Benézet - opěvovaný v písni Sur le pont d´Avignon. Nocleh na stejném místě.

• 5.den: Arles - římské památky, návštěva kolosea. Posezení u kávy v kavárně ze známého obrazu Vincenta van Gogha. Návštěva Marseille - chrám Notre Dame - De La Garde s pozlacenou Madonnou a krásným výhledem na přístav a celé město. Starý přístav jachet a lodí. Lodní výlet na ostrov Frouil, v rámci kterého obeplujeme ostrov If a budeme se koupat na krásné pláži. Nocleh.

• 6.den: Camargue - nedotknutá přírodní rezervace na lagunových jezerech k ochraně plameňáků, bílých koňů a divokých černých býků určených pro koridu. Lodní výlet z moře do delty Rhony! Časový prostor pro odpočinek na pláži před odjezdem domů.

• 7.den: Návrat do Třebíče v odpoledních hodinách.

Poznámka:

Tato strana zároveň poskytuje všechny informa­ce k odjezdu.

5.7. volný den. Termín kvetoucí levandule!

Alespoň na chvíli pobýt v Provance je radost! - říkal pan Horníček a měl pravdu!

Fotogalerie

FRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana HorníčkaFRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana HorníčkaFRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana HorníčkaFRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana Horníčka

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.