Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Národní pouť do Říma

Země:Itálie
Lokalita:Řím
Typ zájezdu:Poutní zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:6 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:7 200
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

V roce 1989 svatý Jan Pavel II. svatořečil v Římě naši patronku - svatou Anežku Českou.

Připojujeme se k České Národní pouti do Říma v listopadu 2019,

abychom poděkovali za dar svobody a prosili za duchovní obrodu České republiky i s přímluvou sv. Anežky České. Poutí budeme doprovázet naše biskupy.

Společnou cestu na Národní pouť do Říma bude doprovázet P. Pavel Habrovec .

 

V roce 1989 svatý Jan Pavel II. svatořečil v Římě naši patronku - svatou Anežku Českou.

Připojujeme se k České Národní pouti do Říma v listopadu 2019,

abychom poděkovali za dar svobody a prosili za duchovní obrodu České republiky s přímluvou sv. Anežky České. Poutí budeme doprovázet naše biskupy.

 

Cena zahrnuje:

Autobusovou dopravu, 3x snídani, 3x ubytování v hotelu ve dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, kněžský a průvodcovský doprovod, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje:

menší výdaje v EURECH cca 15

Popis ubytování a programu zájezdu:

Program:

1.den: Odjezd Třebíč, Velkéhé Meziříčí, Radostín nad Oslavou, Brno, Mikulov v neděli v odpoledních hodinách po mši svaté ve směru na Mikulov a dále přes Rakousko do Itálie.

2.den: Dopolední návštěva Bolseny místa Eucharistického zázraku z roku 1263. Poutní zastaveni v kostele sv. Kristýny v průvodcovském spojení s místním knězem české národnosti. Slavnostní zahájení Národní pouti v Římě v 15.00 hod. v bazilice Santa Maria Maggiore. Poté se přepravíme do hotelu na ubytování.

3.den: Snídaně. Prožijeme den 30. výročí kanonizace sv. Anežky České v 10.00 hod. při národní mši svaté v bazilice sv. Petra ve Vatikánu společně s našimi biskupy, kněžími a poutníky z České republiky. Společná modlitba u svatováclavského oltáře v bazilice a v kryptě u sochy sv. Anežky České, kterou sv. otec František přijal ve Svatém roce Milosrdenství jako dar České republiky. Vzpomeneme na 12 . listopad 1989, kdy právě při svatořečení Anežky České „ pukly ledy'' totalitního režimu, který se za pár týdnů rozpustil. V případě časových možností odpolední procházka kolem římských památek jako je : Andělský hrad, Pantheon, Fontána di Trevi, Španělské schody.....Odjezd skupiny na ubytování do stejného hotelu.

4.den: Snídaně. Středeční dopolední generální audience se svatým otcem Františkem ve Vatikánu. Po ní budeme pokračovat v poznávacím programu a to prohlídkou exteriéru Kolosea. Společný program Národní pouti zakončíme v 15.00 hod. národní mší svatou v bazilice svatých Janů v Lateranu. Poté osobní volno a návrat do hotelu.

5. den: Snídaně. Společně se vydáme do nejzachovalejšího středověkého města Toskánska, kterým je Siena. První část našeho programu bude poutní ve spojitosti s velkými zásluhami svaté Kateřiny Sienské na návratu papeže z francouzského Avignonu do Říma. Návštěva baziliky s relikviemi světice a poté v malém kostelíku mše svatá v místě, kde svatá Kateřina pobývala. Druhou část programu věnujeme poznání a to především navštívíme interiér místního Dómu, který patří k nejkrásnějším gotickým stavbám Itálie ( vstupné cca 5 EURO). Volno v uličkách kolem hlavního náměstí Campo s mnoha možnostmi občerstvení před cestou domů. Večer odjezd domů.

6.den: Návrat do nástupních míst v dopoledních hodinách.

Nabídka zájezdů Národní pouť do Říma

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
10.11.2019 (Ne) 15.11.2019 (Pá) 6 7 200 Kč/os objednat


Fotogalerie

Národní pouť do Říma

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD22,81

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz