Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Národní pouť do Říma

Země:Itálie
Lokalita:Řím
Typ zájezdu:Poutní zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:7 dnů
Stravování:polopenze, snídaně
Cena od:8 200
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

V roce 1989 svatý Jan Pavel II. svatořečil v Římě naši patronku - svatou Anežku Českou.

Připojujeme se k České Národní pouti do Říma v listopadu 2019,

abychom poděkovali za dar svobody a prosili za duchovní obrodu České republiky s přímluvou sv. Anežky České. Poutí budeme doprovázet naše biskupy.

 

Cena zahrnuje:

Autobus, 4x snídani, 4x ubytování v hotelu ve dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastním příslušenství,(3večeře pro ty, kteří si je dokoupili), kněžský a průvodcovský doprovod, komplexní pojištění.

Cena nezahrnuje:

výdaje v EURECH cca 20.

Popis ubytování a programu zájezdu:

Program:

1. den - neděle: Odjezd v neděli v odpoledních hodinách ve směru na Mikulov a dále přes Rakousko do Itálie.

2. den - pondělí: Slavnostní zahájení Národní pouti v Římě v 15.00 hod. v bazilice Santa Maria Maggiore. Poté se přepravíme do hotelu na ubytování ( večeře ve vlastní režii).

3. den - úterý: Snídaně. Prožijeme den 30. výročí kanonizace sv. Anežky České v 10.00 hod. při národní mši svaté v bazilice sv. Petra ve Vatikánu společně s našimi biskupy, kněžími a poutníky z České republiky. Společná modlitba u svatováclavského oltáře v bazilice a v kryptě u sochy sv. Anežky České, kterou sv. otec František přijal ve Svatém roce Milosrdenství jako dar České republiky. Vzpomeneme na 12. listopad 1989, kdy právě při svatořečení Anežky České „ pukly ledy“ totalitního režimu, který se za pár týdnů rozpustil. V případě časových možností odpolední procházka kolem římských památek jako je: Andělský hrad, Pantheon, Fontána di Trevi, Španělské schody, ….. Odjezd skupiny na nocleh do stejného hotelu. Večeře pro ty, kteří si je zakoupili.

4. den - středa: Snídaně. Středeční dopolední generální audience se svatým otcem Františkem ve Vatikánu. Po ní budeme pokračovat v poznávacím programu a to prohlídkou exteriéru Kolosea. Cestou navštívíme baziliku sv. Klementa, kde je pochován sv. Cyril. Společný program Národní pouti zakončíme v 15.00 hod. národní mší svatou v bazilice svatých Janů v Lateranu. Poté osobní volno. Odjezd skupiny na nocleh do stejného hotelu. Večeře pro ty, kteří si je zakoupili.

5. den - čtvrtek: Snídaně. Návštěva papežské baziliky sv. Pavla za hradbami, kde bude sloužena mše svatá naším knězem. Poté navštívíme Baziliku sv. Vavřince za hradbami, která je jednou ze Sedmi poutních kostelů v Římě. Zde také navštívíme místní katakomby a poté uskutečníme krátkou motlitbu v kostele Quo Vadis. Nocleh ve stejném hotelu, večeře pro ty, kteří si je zakoupili.

6. den - pátek: Snídaně. Ráno odjezd z Říma do známého poutního místa Itálie, kterým je Cascia. Mše svatá v bazilice sv. Rity stigmatizované řeholnice, která se stala patronkou pro beznadějné situace. Cesta domů.

7. den - sobota: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

 

Nabídka zájezdů Národní pouť do Říma

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
10.11.2019 (Ne) 16.11.2019 (So) 7 8 200 Kč/os objednat
10.11.2019 (Ne) 16.11.2019 (So) 7 9 200 Kč/os objednat


Fotogalerie

Národní pouť do Říma

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26,28
USAUSD23

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz