Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Itálie - pouť

Země:Itálie
Lokalita:Itálie
Typ zájezdu:Poutní zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze, snídaně
Cena od:9 890
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

Přijměte naše pozvání na významná poutní místa spojená se světci Itálie za doprovodu kněze Miroslava Kazíka .

Pouť zároveň doprovází Marta Vondráčková.

Cascia, Assisi, Loreto, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Padova

 

Cena zahrnuje:

Autobusovou dopravu, 6x ubytování, 6x snídaně, průvodce, kněžský doprovod, pojištění léčebných výloh a pojištění na úpadek CK.

Doporučujeme seznámit se s obsahem knihy „Otec Pio - kapucín'' od Johna A. Schunga (http://www.mytlig.cz/pio/index.html)

 

Popis ubytování a programu zájezdu:

Program poutě:

1. den: Odjezd ve středu z Ivančic a Brna v odpoledních hodinách. Průjezd Rakouskem do Itálie.

2. den: Návštěva jednoho z nejnavštěvovanějších poutních míst Itálie, kterým je Cascia. V tomto místě se nachází klášter a bazilika sv. Rity, ve které je světice uložena ve skleněné rakvi - zde bude slavena mše svatá. Svatá Rita je stigmatizovaná řeholnice a zároveň patronka pro beznadějné situace. Odpoledne odjezd na ubytování poblíž Assisi (večeři si poutníci zabezpečí sami).

3.den: Snídaně. Návštěva poutního místa Assisi. Mše svatá v bazilice sv. Františka. Prohlídku poutního místa ukončíme v bazilice sv. Kláry a nevynecháme baziliku Panny Marie Andělské (Porciuncule), kde zemřel sv. František. Přejezd do Loreta na ubytování do hotelu s možností večeře.

4.den: Snídaně. Dopolední poutní program a mše svatá v Loretánské bazilice, která skrývá chýši Panny Marie, přenesenou z Nazareta. Odpoledne výlet k moři s možností koupání. Nocleh ve stejném hotelu s možností večeře.

5.den: Po snídani se přemístíme do Lanciana, kde bude slavena mše svatá v kostele sv. Františka v místě nejznámějšího eucharistického zázraku. Ve stříbrném relikviáři na hlavním oltáři je uložena hostie proměněná ve tkáň srdečního svalu a v křišťálovém kalichu je několik kapek Kristovy krve. Přejezd na ubytování do hotelu v San Giovanni Rotondo s možností večeře.

6.den: Snídaně. Celý den strávíme v poutním místě ve vzpomínkách při mši svaté a křížové cestě na duchovní odkaz sv. Pátera Pia v San Giovanni Rotondo . Prohlídka klášterních cel, kde žil sv. Páter Pio s dochovanými křesťanskými relikviemi. Návštěva nové baziliky a modlitby u hrobu sv. Pátera Pia. Dostatečné volno pro vlastní meditaci, popřípadě nákup pamětihodností. Večerní modlitba sv. růžence v této kapli. Nocleh je ve stejném hotelu v San Giovanni Rotondo s možností večeře.

7.den: Snídaně. V dopoledních hodinách navštívíme Monte Sant Angelo - kostel zasvěcený archandělu Michaeli ve skalní jeskyni, kde bude slavena mše svatá. Přeprava na ubytování v hotelu k Padově s možností večeře.

8.den: Snídaně. Ráno přejezd do Padovy - mše svatá v bazilice sv. Antonína a modlitba u hrobu svatého. Cesta domů s příjezdem do nástupních míst kolem půlnoci. V případě pozdějšího odjezdu z Padovy 9. den v brzkých ranních hodinách.

Nabídka zájezdů Itálie - pouť

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
11.09.2019 (St) 18.09.2019 (St) 8 9 890 Kč/os objednat
11.09.2019 (St) 18.09.2019 (St) 8 11 790 Kč/os objednat


Fotogalerie

Itálie - pouť

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD22,81

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz