Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) NORMANDIE • BRETAŇ

Země:Francie (Normandie),
Francie (Bretaň)
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:7 dnů
Stravování:bez stravy
Cena od:8 090
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

V roce 2018 zájezd nadchl programem, klidem a pohodou, a tak jej nabízíme a doporučujeme znovu beze změn!

Cena zahrnuje:

Autobusovou dopravu, 4x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, průvodce, komplexní pojištění včetně zdravotního pojištění a storna zájezdu dle katalogu str. 42 a pojištění na úpadek CK.

Cena nezahrnuje:
  • PŘÍPLATEK: 200,- Kč odjezd z Brna 
  • V CK možno dokoupit 4 snídaně za 720,- Kč 

Doporučená výměna bez záruky: 60 EUR (na vstupy - studenti mají slevu)

 

 

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1.den: Odjezd z Třebíče zastávka pod úřadem práce ve 20.00 ho­din, z Velkého Meziříčí v 20.20, z Jihlavy od Billy v 21.00 ho­din, z Humpolce BP Vystrkov 21.20 hodin, Prahy Zličína ve 22.45 hodin, z Plzně v 24.00 hodin (ná­s­tup v Brně bude upřesněn).

• 2.den: Tranzit přes SRN do Francie. Odpoledne návštěva Lisieux - prohlídka novorománské-byzantské baziliky sv. Terezie v srd­ci Normandie. Nocleh v hotelu s příslušenstvím (ne F1) v tomto místě na 2 noci.

• 3.den: Krátký přejezd do útulného městečka v Normandii Honfleur - starý rybářský přístav a dřevěný kostel St. Catherine. Následuje Alabastrové pobřeží La Manche přes Pont Nor­man­­die otevřený v roce 1995 - v té době největší zavěšený most na světě. Čeká nás Étretat - kouzelné městečko a současně přímořské lázně na Alabastrových útesech. Lehká turistika na bílých křídových útesech. V případě pěkného počasí využijete plavky. Také výborné restaurace na rybí sepciality. Nocleh na stejném místě.

• 4.den: Opět krátký přejezd k ocenánu na pobřeží La Manche. Návštěva amerického hřbitova v Colleville a výhled na přilehlé pláže Omaha určené k vylodění v Normandii 6. června 1944 nás donutí k úctě a pokoře. Využijeme nově vybudované muzeum vylodění v těsné blízkosti - Overlord muzeum - Omaha Beach, které zaujme i ty, kteří se o tuto historii nezajímají. Pobyt v Normandii ukončíme odpoledne na „zázraku'', kterým je klášter Mont St. Michel - druhá nejnavštěvovanější památka Francie. Prohlídka interieru a volno v kamenných uličkách s obchody a restauracemi. Nocleh v hotelu již v Bretani s příslušenstvím (ne F1) na 2 noci.

• 5.den: Bretaň. Celý den věnujeme kouzelné přírodě. Pobřeží růžového granitu v oblasti Ploumanach jedinečné uskupení skalních útvarů z růžové žuly na břehu oceánu. Smaragdové pobřeží Cap Fréhel - útes nad rozbouřeným mořem, který stře­ží maják a pískovcové skály potažené koberci vřesů. Příroda tohoto dne je nepopsatelná. Návrat do Normandie. St. Malo procházka po hradbách obepínajících staré město rybářů, korzárů a pirátů. Podvečer využijeme na procházku starým městem mezi obchůdky s možností posezení na večeři v některé z míst­ních restaurací. Nocleh na stejném místě.

• 6.den: Určitě by bylo velkou chybou pouze cestovat domů, a tak se na 9 hodin zastavíme v Paříži a zopakujeme si s průvodcem nejznámější památky nebo si užijeme čas dle svého přání v místě, které jste minule nestihli. Večer odjezd do ČR.

• 7.den: Návrat do Třebíče v odpoledních hodinách.

Poznámka:

SLEVA: pro osobu na 3. lůžku 1200,- Kč

Tato strana zároveň poskytuje všechny informace k odjezdu.

5.7. - volný den. Potřebujete pouze 3 dny dovolené!

Nabídka zájezdů NORMANDIE • BRETAŇ

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
04.07.2019 (Čt) 10.07.2019 (St) LM 7 8490 Kč.
8 090 Kč/os
objednat


Fotogalerie

NORMANDIE • BRETAŇ  NORMANDIE • BRETAŇ  NORMANDIE • BRETAŇ  NORMANDIE • BRETAŇ

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD22,67

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz