Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) FRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana Horníčka

Země:Francie
Lokalita:Provence
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:7 dnů
Stravování:bez stravy
Cena od:8 490
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

Jeden z nejoblíbenějších zájezdů s vysokou programovou hodnotou!

Ochutnáme to nejlepší francouzské víno, vypijeme kávu v kavárně, kde ji popíjel Vincent van Gogh. Své tělo osvěžíme v řece, v moři pod staletými olivami. A stále si budeme něco uvědomovat, že tolik krásy v jednom pohledu sotva najdeme jinde. Historické památky, slunečnice, vinice, pole levandulí se zde rozprostírají do všech koutů té požehnané země zvané Provence. A po návratu řeknete: Provence, má lásko.

Cena zahrnuje:

Dopravu, 4x ubytování v hotelu B&B (2-3 lůžkové pokoje), průvodce, pojištění léčebných výloh dle katalogu str. 42 a pojištění na úpadek CK.

Cena nezahrnuje:
  • PŘÍPLATEK: odjezd z Brna 200,- Kč.
  • V CK VOMA je možno doplatit 4 snídaně za 720,- Kč

Doporučená výměna bez záruk: 50 EURO.

Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1.den: Odjezd od z Třebíče zastávka pod úřadem práce ve 20.00 ho­din, z Velkého Meziříčí v 20.15, z Jihlavy od Billy v 21.00 ho­din, z Prahy od v 23.00 hodin, z Plzně v 0.30 hodin (ná­s­tup v Brně a Humpolci bude upřesněn).

• 2.den: Lyon - staré město hedvábí na soutoku Saony a Rhony. Prohlídka románské katedrály St. Jean a baziliky Notre-Dame-De-Fourviere. Římské divadlo. Čtvrť Vieux Lyon - staré centrum tkalců a obchdoníků s hedvábím. Nocleh v hotelu s příslušenstvím.

• 3.den: Kaňon Arde­che - údolí řeky Ardech, divoký kaňon s překrásný­mi meandry a vyhlídkami, patřící k nej­zajímavějším místům ve Francii. Koupání v kaňonu. Cha­­teauneuf - du Pa­pe - zřícenina papežské pevnosti skýtající úchvatný pohled na Avignon a papežské vinice produkující nejlepší vína této oblasti. Možnost nákupu lahodného vína. Nocleh na 3 noci v hotelu s příslušenstvím.

• 4.den: Pont du Gard - 2 tisíce let starý akvadukt, který ve vás vyvolá pocit ohromení. Les Baux de Provence - ruiny středo­věkého hradu na bi­zardním skalním útvaru, dominanta kraje s romantickým pohledem na malebné údolí s olivovými háji a slunečnicemi. St. Paul - De - Mausole - klášter, ve kterém pobýval věhlasný malíř Vincent van Gogh (návštěva interieru, mistrovy obrazy). Fontaine de Vaucluse - tryskající pramen podzemní řeky Sorgue, nejmohutnější vyvěračka vody ve Francii. Avignon - město obepnuté hradbami, jemuž vévodí Papežský palác a známý Pont St. Benézet - opěvovaný v písni Sur le pont d´Avignon. Nocleh na stejném místě.

• 5.den: Arles - římské památky, návštěva kolosea. Posezení u kávy v kavárně ze známého obrazu Vincenta van Gogha. Návštěva Marseille - chrám Notre Dame - De La Garde s pozlacenou Madonnou a krásným výhledem na přístav a celé město. Starý přístav jachet a lodí. Lodní výlet na ostrov Frouil, v rámci kterého obeplujeme ostrov If a budeme se koupat na krásné pláži. Nocleh.

• 6.den: Camargue - nedotknutá přírodní rezervace na lagunových jezerech k ochraně plameňáků, bílých koňů a divokých černých býků určených pro koridu. Lodní výlet z moře do delty Rhony! Časový prostor pro odpočinek na pláži před odjezdem domů.

• 7.den: Návrat do Třebíče v odpoledních hodinách.

Poznámka:

Tato strana zároveň poskytuje všechny informa­ce k odjezdu.

5.7. volný den. Termín kvetoucí levandule!

Alespoň na chvíli pobýt v Provance je radost! - říkal pan Horníček a měl pravdu!

Nabídka zájezdů FRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana Horníčka

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
29.06.2019 (So) 05.07.2019 (Pá) 7 8 490 Kč/os objednat


Fotogalerie

FRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana Horníčka FRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana Horníčka FRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana Horníčka FRANCIE - Za vůní levandule do Provence - Krajem pana Horníčka

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD22,67

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz