Cestovní kancelář VOMA Třebíč

Zájezdy Dovolená CK VOMA Třebíč

Cestovní kancelář pro Evropu, poznávací a pobytové zájezdy

Zájezd (dovolená) Švýcarsko - Bernské Alpy

Země:Švýcarsko
Lokalita:Švýcarsko
Typ zájezdu:Poznávací zájezdy
Typ dopravy:Autobusem
Délka zájezdu:6 dnů
Stravování:snídaně
Cena od:6 650
 
možné termíny

Popis zájezdu

Popis:

OSTROV MAINAU • RÝNSKÉ VODOPÁDY • LANOVKA NA SCHILTHORN A TITLIS! • ZUBAČKA PILATUS • LUZERN

Každý se alespoň někdy zadívá na okouzlující scenérii švýcarské krajiny v obrázkových kalendářích a v koutku duše pocítí touhu obejmout tu krásu vlastním pohledem.

Vybavení pokoje:

Hotel Löwen: Velmi příjemný rodinný hotel (viz obrázek) s chutnou stravou vám vytvoří výborné zázemí pro všechny výlety. Pokoje 2-3lůžkové se sprchou, WC, TV, wi-fi.

Cena zahrnuje:

Dopravu, 3x ubytování, 3x snídaně, průvodce, pojištění léčebných výloh dle katalogu str. 42 a pojištění na úpadek CK.

Cena nezahrnuje:
  • Možnost objednání večeří závazně v cestovní smlouvě: cena za 2 večeře (2. a 3. večer): 780 Kč, cena za všechny 3 veřeče 1150 Kč.
  • Cena neobsahuje vstupné: viz program
  • Příplatek: nástup v Brně 200 Kč.
Popis ubytování a programu zájezdu:

• 1. den: Odjezd z Třebíče zastávka pod úřadem práce v 19.45 hod., z Velkého Meziříčí v 20.00 hodin, z Jihlavy od Billy ve 20.45 hod., z Prahy ve 22.45 hodin (nástup v Brně, Humpolci a v Plzni bude upřesněn).

• 2. den: Návštěva květinového ostrova Mainau na jezeře Bodensee (vstupné 17 €). Ostrov Mainau je nádherný parkový komplex ležící v jezeře Bodensee na německém území. Park poskytuje krásnou podívanou nejenom pro milovníky květin. Celý dojem umocňuje harmonie přírody (květy, stromy, palmy, jezero) s historickým zámečkem a fontánami. Rýnské vodopády na největším evropském veletoku jsou považovány za největší v Evropě. V případě plynulého provozu zařadíme „sladkou návštěvu'' na závěr dne. Nocleh v hotelu Löwen viz obrázek.

• 3.den: Snídaně. Lanovkou na Titlis (jízdné cca 75 CHF). Ráno pojedeme do Engel­bergu - malebného městečka s benediktinským klášterem z 12. století, který se nachází v údolí pod ledovcem Titlis. Místo se pyšní první visutou dráhou na světě Rotair, která se během jízdy s námi otáčí o 360°. Na vrcholu Malého Titlisu, se můžeme projít ledovou jeskyní nebo se kochat výhledy na Bernské Alpy. TOP ZÁŽITEK: Nejvýše položený most v Evropě 3020 m. n. m, dlouhý 100 m čeká i na vaše kroky. Výlet obohatíme o pohodlnou vycházku kolem jezera Trübsee s posezením a poznáním alpských rostlin. Návrat na ubytování.

• 4.den: Po snídani pojedeme do Stechelbergu a uskutečníme TOP výlet lanovkou na Schilthorn (2971 m) s otáčivou restaurací, kde se natáčel film s Ja­­mesem Bondem (jízdné cca 80 CHF). Výhledy na pohoří Bernských Alp (Jungfrau, Eiger, Mönch). Také sjedeme lanovkou na Birg (2677 m) a projdeme se po nové, visuté lávce Thrill Walk, která je velkým zážitkem. (Pokud by vám lávky nevyhovovaly v obou případech nejsou nutné!) Odpoledne unikátní světová atrakce Trümmelbachské vodopády (vstup 11 CHF). Lauterbrunnen - vesnička uvnitř malebného masivu s 300 m vysokým vodopádem. Návštěva Interlakenu na stejnojmenném jezeře. Nocleh na stejném místě.

• 5.den: Snídaně. Výjezd zubačkou z Alpnachstadu na Pilatus (2132 m) - krásné výhledy na Bernské Alpy, Luzern a Vierwaldstätter See. Sjezd lanovkou do Kriens (jízdné cca 60 CHF). Prohlídka pamětihodností Luzernu - obnovený most Kapellbrücke... Krátké volno. Cesta domů.

• 6.den: Příjezd do­mů v brzkých ranních hodinách.

Poznámka:

Švýcarsko to je tradice, kvalita, jistota a především Alpy!

Nabídka zájezdů Švýcarsko - Bernské Alpy

 

Termín dní Cena
OdjezdNávrat
21.06.2019 (Pá) 26.06.2019 (St) 6 6 650 Kč/os objednat


Fotogalerie

Švýcarsko - Bernské Alpy Švýcarsko - Bernské Alpy Švýcarsko - Bernské Alpy Švýcarsko - Bernské Alpy

Zobrazit více fotografií? Pokračujte zde.INFOLINKA

568 821 115

FOTOGALERIE

VYHLEDAT ZÁJEZD

Typ:
Lokalita:
Zájezd:
Odlet:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Zaslat poptávku - dovolená

ZEMĚ

Kurzy měn
EMUEUR26
USAUSD22,67

Cestovní kancelář VOMA, s.r.o. - netkatalog.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - netkatalog.cz